Uluslar arası Meme Ultrason Okulu

Saygıdeğer Meslektaşlarımız;

 
Uluslar arası Meme Ultrason Okulu (International Breast Ultrasound School; IBUS) SENATURK Senoloji Akademisi ile birlikte ülkemizde ilk kez klinisyenlere yönelik 15-17 Haziran 2014 tarihlerinde meme ultrason kursu düzenleyecektir. Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde organize edilen 3 günlük kursta 2’si yerli 7’si yabancı toplam 9 öğretim üyesi hem teorik hem de fantom modeller üzerinde pratik eğitim verecektir. Diyagnostik ultrasonun yanısıra girişimsel biyopsi yöntemlerinin de öğretileceği bu kursun kayıtları 40 kişi ile sınırlıdır. Kursun destekçilerinden olan Avrupa Onkoloji Okulu (European School of Oncology; ESO) belirli sayıda kişiye burs verecektir. Kursun kendisi ve ESO bursu hakkında ayrıntılı bilgiyi http://www.ibus.org/istanbul2014_1.pdf ve http://www.ibus.org/prog14.html. adreslerinde bulabilirsiniz.

 

İzmir Meme Hastalıkları Derneği 1992 yılında İzmir’in dört büyük eğitim hastanesi olan;

Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.