Selim Meme Hastalıkları Kursu Yapıldı

İZMİR MEME HASTALIKLARI DERNEĞİ

Selim Meme Hastalıkları Kursu Yapıldı

      Genel cerrahi polikliniklerine en sık başvuru sebeplerinden olan selim meme hastalıkları görüntüleme yöntemlerinin de gelişmesine paralel olarak daha sık karşımıza çıkmaktadır.  Meme hastalıklarının bu konusu ülkemizde her geçen gün daha popüler olmaktadır. Bu gelişmelere paralel olarak derneğimiz, selim  meme hastalıkları konusunda son gelişmelerin ve güncel tedavilerin konuşulacağı bir kurs düzenlemiştir.

 11 Şubat 2017 tarihinde Hilton Garden Inn otelinde düzenlenen kursumuza İzmir, bağlı ilçe ve çevre illerden toplam 74 hekim katıldı. Konularında uzman hekimlerce selim meme hastalıklarının pratik yönü ön plana çıkarılarak işlenmiştir. Kurs süresince oturum sonlarında yapılan interaktif tartışmalar ve olgu sunumları programa renk katmıştır.       

Kursumuza katılarak bizi destekleyen değerli hocalarımıza, konuşmacılara ve sabahın erken saatlerinden akşamın ilerleyen saatlerine dek kursumuza iştirak eden tüm katılımcılarımıza derneğimiz adına teşekkür ederiz.

İzmir Meme Hastalıkları  Derneği Yönetim Kurulu


 

İzmir Meme Hastalıkları Derneği 1992 yılında İzmir’in dört büyük eğitim hastanesi olan;

Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.