Selim Meme Hastalıkları Kursu

                               İzmir Meme Hastalıkları Derneği

   Selim Meme Hastalıkları Kursu Düzenliyor

 

     Polikliniklerimizde en sık gördüğümüz hastalık gruplarından olan selim meme hastalıkları önemli bir sağlık sorunudur. Selim meme hastalıkları, görüntüleme yöntemlerinin gelişmesine paralel olarak daha sık karşımıza çıkmakta ve bu nedenle ülkemizde giderek daha popüler olmaktadır. Bu gelişmelere parelel olarak şehrimiz ve bölgemiz hekimleri için derneğimiz, selim  meme hastalıkları konusunda son gelişmelerin ve güncel tedavilerin konuşulacağı bir kurs düzenlemiştir. Konularında uzman hekimlerce selim meme hastalıklarının pratik yönü ön plana çıkarılarak işlenecektir. Konuya ilgi duyan tüm meslektaşlarımızı kursumuza davet ediyoruz.

 

Tarih: 11 Şubat 2017 Cumartesi

 

Yer: Hilton Garden Inn Izmir Bayraklı
1597/1 Sok No:6 Izban Salhane Duragi Karsisi Bayraklı, 35530 İzmir

 

Katılım ücretsiz olup kurs sonunda katılım belgesi verilecektir

 

İzmir Meme Mastalıkları Derneği Yönetim Kurulu

 

BİLİMSEL PROGRAM İÇİN TIKLAYINIZ

İzmir Meme Hastalıkları Derneği 1992 yılında İzmir’in dört büyük eğitim hastanesi olan;

Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.