Konak ilçesi belediye başkanını ziyaret

İzmir Meme Hastalıkları Derneği yönetim kurulundan bazı üyelerimiz 23 şubat 2016 günü İzmir Konak ilçesi belediye başkanı Sn.SemaPekdaş ile görüştü. Başkan Sema Pekdaş bizi makamında kabul etti. Başkan Pekdaş yeni yönetimi tebrik etti vebaşarılar diledi. Başkan Pekdaşile  kadınların meme kanseri konusunda eğitilmeleri ve bu konuda farkındalığı artırmak için yapılabilecekler konuşuldu ve fikir alışverişinde bulunuldu. Belediyenin yaptığı sosyal projeler kapsamında ortak yapılabilecek projeler için değerlendirmelerde bulunduk.Oldukça verimli geçen görüşmenin ardından  yeni projelerde işbirliği karalaştırılarak başkan Sema Pekdaş’ın yanından ayrıldık.

 

 

İzmir Meme Hastalıkları Derneği 1992 yılında İzmir’in dört büyük eğitim hastanesi olan;

Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.