4. Onkoplastik ve Rekonstrüktif Meme Cerrahisi Kursu – 2018

Değerli meslektaşlarımız,

Son yıllarda onkoplastik ve rekonstrüktif meme cerrahisi konusu gittikçe artan bir popülarite kazanmıştır.  Ülkemizin önde gelen ve konularında deneyimli uzmanları tarafından onkoplastik ve rekonstrüktif meme cerrahisindeki gelişmeler, teknikler ve meme kanseri tedavisindeki yerinin anlatıldığı 4. Onkoplastik ve Rekonstrüktif Meme Cerrahisi Kurs’u Meme Hastalıkları Dernekleri Federasyonu bünyesinde İzmir Meme Hastalıkları Derneği tarafından 12.5.2018 tarihinde, Hilton Garden Inn’de gerçekleştirilmiştir. Ülkemizin çeşitli şehirlerinden 70’ten fazla hekim konuları ilgi ile dinledi. Konuşmacıların hepsi konularında bol miktarda resim, video ve teknik çizimler paylaştı. Konuşmacılar ve katılımcılar arasında Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Radyasyon Onkolojisi ve Radyoloji bölümlerinin değerli hocaları ve katılımcıları var idi. Multidispliner yaklaşımlar sayesinde konular çok daha zevkli ve anlaşılır olarak dinlendi. Günün sonunda katılımcılara sertifikaları verildi ve 5. Onkoplastik ve Rekonstrüktif Meme Cerrahisi Kurs’u planları yapılmaya başlandı.

İzmir Meme Hastalıkları Derneği

  

İzmir Meme Hastalıkları Derneği 1992 yılında İzmir’in dört büyük eğitim hastanesi olan;

Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.